Awaryjne otwieranie 7/24h

Specjalizujemy się w szybkim i bezinwazyjnym awaryjnym otwieraniem drzwi samochodów, mieszkań i sejfów.

Zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie?
Twoje dziecko nieświadomie zatrzasnęło się w mieszkaniu?

Rozwiążemy Twój problem o każdej porze dnia i nocy!
Pracujemy od północy do północy przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.
Zadzwoń i wezwij nasze pogotowie ślusarskie.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!


Najlepsza Cena połączona z Solidnością

Wyróżniamy się niesamowitą szybkością reakcji i gwarancją na brak uszkodzeń.
Nasze usługi to koszt już od:

149zł*

*) Cena usługi uzależniona jest od rodzaju zamka, wieku samochodu i zabezpieczenia. Do ceny należy doliczyć koszt dojazdu liczony według GPS: 1zł/1km.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!


Zadzwoń na nasz Awaryjny Numer Telefonu

Tel: 509-250-778

Ważne! Prosimy pamiętać, że wszystkie rozmowy przychodzące są nagrywane.
W przypadku rezygnacji z usługi, gdy nasz pracownik podjął już działania jesteśmy zobowiązani obciążyć klienta kosztem w wysokości 200zł.

Nasz pracownik najpóźniej po wykonaniu usługi zobowiązany jest do poproszenia o przedstawienie dokumentów lub innych dowodów potwierdzających prawo najmu mieszkania, lokalu lub prawo do korzystania z samochodu na którym wykonywana jest usługa.
W przypadku braku dokumentów lub dowodów potwierdzających prawo do korzystania z lokalu lub samochodu jesteśmy zobowiązani poinformować stosowne organy.


Dołącz do zadowolonych klientów

  • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Udało mi się szybko zreperować pilot do swojego samochodu, a przy okazji dorobiłem dodatkowy klucz. Na całość dostałem dodatkowy rabat! Obsługa jest wyjątkowo miła i profesjonalna - polecam każdemu! –Robert M.

  • Ekspresowe dorabianie kluczy - dorobiłem klucze dla mieszkańców całej kamienicy, wszystko w przeciągu porannych zakupów w Kauflandzie 🙂 Dostałem dodatkowy rabat i fajny upominek. Profesjonalizm! Polecam!–Janusz Z.

  • Mój klucz utknął w stacyjce samochodu. Po kilku samodzielnych próbach jego odzyskania postanowiłam zadzwonić po pomoc. W przeciągu 15 minut odzyskałam klucz i możliwość dalszej jazdy a mąż nawet o niczym nie wie 🙂 Pan z obsługi spisał się znakomicie - zero śladów. Polecam wszystkim!–Sandra.

 

Należymy do najlepszych

pslsk_logoNależymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, dzięki czemu jesteśmy członkiem Eurpean Locksmith Federation (ELF) czyli Europejskiej Federacji krajowych organizacji kluczykarskich. Ciągle bierzemy udział w szkoleniach i kształtujemy swoje umiejętności poznając najnowsze technologie zabezpieczeń.

Jak się z nami skontaktować?

Nasz punkt serwisowy znajduje się w Centrum Handlowym Kaufland w Sosnowcu i czynny jest codziennie.
Kontakt »