Zegarmistrz – Sosnowiec

Wykonujemy naprawy zegarków naręcznych oraz wiszących (ściennych). W naszym punkcie usług zegarmistrzowskich w Sosnowcu:

  • Wymienisz baterię w każdym zegarku
  • Naprawisz i przywrócisz blask zegarom zabytkowym
  • Wymienisz pasek i teleskop w zegarku naręcznym
  • Kupisz dobry zegarek upominkowy

Jak do nas trafić?


Skorzystaj z naszych usług Zegarmistrzowskich!

Precyzja

Posiadamy wysokiej jakości, precyzyjne narzędzia i urządzenia służące do otwierania i naprawy każdego, nawet najbardziej wartościowego czy zabytkowego zegarka naręcznego. Posiadamy długoletnie doświadczenie – swoje usługi wykonujemy już od ponad 10 lat. Wyróżniamy się wysoką precyzja i dokładnością!

Szybkość

Szczycimy się ekspresowym wykonywaniem usług zegarmistrzowskich. Większość napraw wykonujemy na miejscu przy kliencie.

Wymiany baterii czy pasków a także naprawa teleskopów nie stanowi dla nas żadnego problemu – wyrobimy się nawet w ciągu trzech minut.

Gwarancja

Na nasze usługi otrzymujesz 100% gwarancję działania.

Możesz mieć pewność, że wykonana przez nas praca będzie solidna, a naprawionym zegarkiem będziesz mógł cieszyć się przez bardzo długi czas. Skorzystaj z naszych usług!

Dobra Cena

Oferujemy najlepsze na lokalnym rynku ceny za usługi zegarmistrzowskie. Cena usługi wymiany baterii czy paska to koszt już od kliku złotych.

Zapytaj sprzedawcę o dodatkowy rabat przy zakupie baterii czy nowego paska do zegarka.


Dołącz do zadowolonych klientów

  • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Udało mi się szybko zreperować pilot do swojego samochodu, a przy okazji dorobiłem dodatkowy klucz. Na całość dostałem dodatkowy rabat! Obsługa jest wyjątkowo miła i profesjonalna - polecam każdemu! –Robert M.

  • Ekspresowe dorabianie kluczy - dorobiłem klucze dla mieszkańców całej kamienicy, wszystko w przeciągu porannych zakupów w Kauflandzie 🙂 Dostałem dodatkowy rabat i fajny upominek. Profesjonalizm! Polecam!–Janusz Z.

  • Mój klucz utknął w stacyjce samochodu. Po kilku samodzielnych próbach jego odzyskania postanowiłam zadzwonić po pomoc. W przeciągu 15 minut odzyskałam klucz i możliwość dalszej jazdy a mąż nawet o niczym nie wie 🙂 Pan z obsługi spisał się znakomicie - zero śladów. Polecam wszystkim!–Sandra.

 

Należymy do najlepszych

pslsk_logoNależymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, dzięki czemu jesteśmy członkiem Eurpean Locksmith Federation (ELF) czyli Europejskiej Federacji krajowych organizacji kluczykarskich. Ciągle bierzemy udział w szkoleniach i kształtujemy swoje umiejętności poznając najnowsze technologie zabezpieczeń.

Jak się z nami skontaktować?

Nasz punkt serwisowy znajduje się w Centrum Handlowym Kaufland w Sosnowcu i czynny jest codziennie.
Kontakt »