Dorabianie kluczy do zamków Dierre®

Jeżeli chcesz dorobić klucz do drzwi Dierre nie tracąc gwarancji na produkt i jego jakość funkcjonowania – dobrze trafiłeś.

Jesteśmy partnerem znanej na całym świecie marki Dierre®. oraz znajdujemy się na liście Autoryzowanych serwisów Dierre®.

U nas dorobisz klucz Dierre® w sposób fachowy, bez utraty gwarancji!

Jak do nas trafić?


Sprawdź korzyści:

Profesjonalizm

Posiadamy maszyny o wysokiej jakości i precyzji do kopiowania kluczy marki Dierre®. Dorabiamy klucze atestowane, wzmocnione, bębenkowe, rurkowe do wkładek jak i zamków nawierzchniowych. Nasze umiejętności potwierdzone są przez autoryzację firmy Dierre®.

Szybkość

Nasze specjalnie dedykowane urządzenia do kluczy Dierre® gwarantują najszybszą z możliwych metod ich dorabiania.

Wszyscy nasi pracownicy przechodzą specjalne autoryzowane szkolenia dzięki czemu klucz dorobisz nawet w czasie krótszym niż minutę.

Gwarancja

Na swoje usługi i każdą wykonaną kopię dajemy 100% gwarancję.
Dodatkowo znajdujemy się na liście autoryzowanych serwisów firmy Dierre® – tutaj dorobisz klucz tej marki bez utraty gwarancji na zakupione drzwi czy zabezpieczenie Dierre®.

Dobra Cena

Gwarantujemy najlepszą cenę w stosunku do jakości wykonywanych przez nas usług. Dodatkowo udzielamy specjalnych rabatów przy większej ilości wykonywanych kopii kluczy.


Korzystamy z najnowszych technologii

Posiadamy bardzo precyzyjne maszyny służące do odwzorowywania kopii kluczy jedno i dwupiórowych, pompkowych oraz kluczy rowkowanych pionowo.

Nasze maszyny posiadają regulację setnych części milimetra i umożliwiają szybkie i dokładne ustawienie głębokości nacinania.

Posiadamy również specjalnie dedykowane maszyny przeznaczone do kluczy Dierre®, wyposażone w precyzyjne szczęki pozwalające na kopiowanie kluczy z kwadratowym trzonem, oraz czujnik mikrometryczny.

Dorabiamy również specjalistyczne klucze rurkowe do zamków firmy Gerda® ZX


Dołącz do zadowolonych klientów

  • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Udało mi się szybko zreperować pilot do swojego samochodu, a przy okazji dorobiłem dodatkowy klucz. Na całość dostałem dodatkowy rabat! Obsługa jest wyjątkowo miła i profesjonalna - polecam każdemu! –Robert M.

  • Ekspresowe dorabianie kluczy - dorobiłem klucze dla mieszkańców całej kamienicy, wszystko w przeciągu porannych zakupów w Kauflandzie 🙂 Dostałem dodatkowy rabat i fajny upominek. Profesjonalizm! Polecam!–Janusz Z.

  • Mój klucz utknął w stacyjce samochodu. Po kilku samodzielnych próbach jego odzyskania postanowiłam zadzwonić po pomoc. W przeciągu 15 minut odzyskałam klucz i możliwość dalszej jazdy a mąż nawet o niczym nie wie 🙂 Pan z obsługi spisał się znakomicie - zero śladów. Polecam wszystkim!–Sandra.

 

Należymy do najlepszych

pslsk_logoNależymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, dzięki czemu jesteśmy członkiem Eurpean Locksmith Federation (ELF) czyli Europejskiej Federacji krajowych organizacji kluczykarskich. Ciągle bierzemy udział w szkoleniach i kształtujemy swoje umiejętności poznając najnowsze technologie zabezpieczeń.

Jak się z nami skontaktować?

Nasz punkt serwisowy znajduje się w Centrum Handlowym Kaufland w Sosnowcu i czynny jest codziennie.
Kontakt »