Dorabianie Kluczy – Sosnowiec

Specjalizujemy się w ekspresowym dorabianiu kluczy do drzwi mieszkań, zwykłe a także z wkładkami patentowymi i certyfikowanymi.

  • Klucze zwykłe do drzwi mieszkaniowych, bram, domów
  • Klucze do skrzynek pocztowych, kłódek, zamków
  • Klucze sejfowe tłoczone, zasuwowe, płaskie
  • Klucze podklamkowe wielozastawkowe, wytrychowe

Jak do nas trafić?


Sprawdź korzyści:

Precyzja

Posiadamy maszyny o wysokiej jakości i precyzji do kopiowania kluczy pozwalające na dorabianiu różnych typów kluczy specjalnych i nawiercanych pionowo nie wymagające zastosowania dodatkowych narzędzi i wyposażenia.

Szybkość

Szczycimy się ekspresowym wykonywaniem kopii każdego rodzaju klucza.

Dorobimy Twój klucz na miejscu w naszym punkcie w Sosnowcu nawet w ciągu 40 sekund.

Gwarancja

Na swoje usługi i każdą wykonaną kopię dajemy 100% gwarancję.

Możesz mieć pewność, że wykonana kopia z oryginalnego klucza będzie perfekcyjnie dopasowana i w pełni funkcjonalna.

Dobra Cena

Dorabianie kluczy w naszym punkcie serwisowym to koszt już od 8zł. Udzielamy specjalnych rabatów przy większej ilości wykonywanych kopii.
Zapraszamy do kontaktu i negocjacji firmy, deweloperów i właścicieli wielorodzinnych domów mieszkalnych.


Korzystamy z najnowszych technologii

Posiadamy bardzo precyzyjne maszyny służące do odwzorowywania kopii kluczy jedno i dwupiórowych, pompkowych oraz kluczy rowkowanych pionowo.

Nasze maszyny posiadają regulację setnych części milimetra i umożliwiają szybkie i dokładne ustawienie głębokości nacinania.

Posiadamy również specjalnie dedykowane maszyny przeznaczone do kluczy Dierre®, wyposażone w precyzyjne szczęki pozwalające na kopiowanie kluczy z kwadratowym trzonem, oraz czujnik mikrometryczny.

Dorabiamy również specjalistyczne klucze rurkowe do zamków firmy Gerda® ZX


Dołącz do zadowolonych klientów

  • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Udało mi się szybko zreperować pilot do swojego samochodu, a przy okazji dorobiłem dodatkowy klucz. Na całość dostałem dodatkowy rabat! Obsługa jest wyjątkowo miła i profesjonalna - polecam każdemu! –Robert M.

  • Ekspresowe dorabianie kluczy - dorobiłem klucze dla mieszkańców całej kamienicy, wszystko w przeciągu porannych zakupów w Kauflandzie 🙂 Dostałem dodatkowy rabat i fajny upominek. Profesjonalizm! Polecam!–Janusz Z.

  • Mój klucz utknął w stacyjce samochodu. Po kilku samodzielnych próbach jego odzyskania postanowiłam zadzwonić po pomoc. W przeciągu 15 minut odzyskałam klucz i możliwość dalszej jazdy a mąż nawet o niczym nie wie 🙂 Pan z obsługi spisał się znakomicie - zero śladów. Polecam wszystkim!–Sandra.

 

Należymy do najlepszych

pslsk_logoNależymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, dzięki czemu jesteśmy członkiem Eurpean Locksmith Federation (ELF) czyli Europejskiej Federacji krajowych organizacji kluczykarskich. Ciągle bierzemy udział w szkoleniach i kształtujemy swoje umiejętności poznając najnowsze technologie zabezpieczeń.

Jak się z nami skontaktować?

Nasz punkt serwisowy znajduje się w Centrum Handlowym Kaufland w Sosnowcu i czynny jest codziennie.
Kontakt »