Kompletne Zamki do drzwi

W naszym sklepie w Centrum Handlowym Kaufland w Sosnowcu znajdziesz markowe i tanie kompletne zamki do drzwi wyjściowych, bram czy garażów. Chętnie służymy radą i polecamy produkty najbardziej odpowiednie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Polecamy szczególnie produkty firmy GERDA® – renomowanej i cenionej na polskim rynku marki.

Zobacz jak dojechać!


Atestowane wkładki bębenkowe do zamków

Szczególnie polecamy atestowane wkładki do zamków posiadające skuteczniejsze rozwiązania przeciwprzewierceniowe oraz nowoczesne zabezpieczenie przeciwwytrychowe.

Wkładki posiadają specjalny system bezwładnościowy zabezpieczający przed metodą włamań zwaną bumpingiem.

Zobacz jak dojechać!


Kłódki z solidnym rozwiązaniem przeciwwłamaniowym

Zachęcamy do zakupu kłódek cieszących się najwyższą odpornością na włamanie i jakość wykonania zapewniająca najlepszą ochronę oraz wieloletnie użytkowanie również w ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Zobacz jak dojechać!


Dołącz do zadowolonych klientów

  • Jestem pod ogromnym wrażeniem. Udało mi się szybko zreperować pilot do swojego samochodu, a przy okazji dorobiłem dodatkowy klucz. Na całość dostałem dodatkowy rabat! Obsługa jest wyjątkowo miła i profesjonalna - polecam każdemu! –Robert M.

  • Ekspresowe dorabianie kluczy - dorobiłem klucze dla mieszkańców całej kamienicy, wszystko w przeciągu porannych zakupów w Kauflandzie 🙂 Dostałem dodatkowy rabat i fajny upominek. Profesjonalizm! Polecam!–Janusz Z.

  • Mój klucz utknął w stacyjce samochodu. Po kilku samodzielnych próbach jego odzyskania postanowiłam zadzwonić po pomoc. W przeciągu 15 minut odzyskałam klucz i możliwość dalszej jazdy a mąż nawet o niczym nie wie 🙂 Pan z obsługi spisał się znakomicie - zero śladów. Polecam wszystkim!–Sandra.

 

Należymy do najlepszych

pslsk_logoNależymy do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Serwisów Kluczowych, dzięki czemu jesteśmy członkiem Eurpean Locksmith Federation (ELF) czyli Europejskiej Federacji krajowych organizacji kluczykarskich. Ciągle bierzemy udział w szkoleniach i kształtujemy swoje umiejętności poznając najnowsze technologie zabezpieczeń.

Jak się z nami skontaktować?

Nasz punkt serwisowy znajduje się w Centrum Handlowym Kaufland w Sosnowcu i czynny jest codziennie.
Kontakt »